O nás

Naše rodina je velká a rozmanitá. Sami žijeme u Prahy, manžel pochází z Beskyd, já zase z jižní Moravy. Máme hodně dětí, sourozenců, synovců a k tomu také přátele, se kterými se rádi potkáváme u sklenky dobrého vína nebo u kvalitně natočené Plzně “na hladinku”…

V roce 2017 nás s manželem napadla myšlenka vše skloubit dohromady a my jsme si řekli, že si splníme svůj sen a v srdci Beskyd postavíme roubenku…

Roubenku, která bude naše.. jinou.. takovou, která si nehraje na starou a typickou, ale která nám bude poskytovat komfort 21. století a přitom zde bude zachovaná láska a úcta k přírodě.. Takovou, kde si každý najde svůj koutek, své místo pro odpočinek když bude chtít, ale zároveň bude moci být v centru celého dění… Kde se bude cítit spokojeně obklopen celou rodinou..

Po 3 letech práce s jednou z nejlepších firem v tomto oboru jsme společnými silami docílili toho, že jsme vybudovali přesně to o čem jsme snili.

Dali jsme jí jméno Staňka.

Stanislava, Stánička či Staňka – klasické české jméno má mnoho variací. Jméno dokáže pohladit už jenom svým zněním a jeho nositelka dokáže rozradostnit už jenom svoji přítomností. Stejně jako naše chalupa. Když jste zde, cítíte se jinak – vznešeně, magicky, ale tak dobře… Tu absolutní odlišnost od ruchu města s každodenními povinnostmi pocítí každý kdo se zde na chvilku ocitne..

A tuhle naši pýchu nyní nabízíme i vám. Slušným lidem, kteří se ke Staňce budete chovat s úctou jakou si zaslouží.

Děkujeme a velmi se na Vás těšíme,


Manželé Vítovi